SİVAS YAVRU KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 05468858919

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret968277
Facebook sayfamız


 
 

Etiket bulutu

   1   
   4   
  Türkiye kangal  
  Kangallarda Beslenme  
  Damızlık dişiler  
  Kangallar hakkında bilgi  
  2016 Kangal Yavru Satışı  
  Sivas filmi fragman  
  Hakkımızda  
  kangal belgeseli  
  3  
  kangal yavrusu fiyatları  
  satılık kangal yavrusu  
  Kangal özellikleri  
  Arşiv >>    
  Sayfanızı Da Tanıtın  
  SATILIK KANGAL  
   2   
  Kangallarda kısırlaştırma  
  Site Haritası  
  Kangal Yavrusu Satışı  
  Kangallarda gençlik hastalığı  
  Kangallarda Çiftleşme  
   3   
  Kangal yavrusu  
  Kangal yavruları burada  
  6  
  satılık kangal  
  Kangal fiyatları 2016  
  Forum  
  Satılık kangal yavruları  
  Yetişkin Kangal  
  Kangal yurtdışı çıkış işlemleri  
  İncele  
  Kangal köpeklerinde beslenme  
  Üye olmak istiyorum  
  1  
  Kangal yavrusu beslenme  
  Anasayfa  
  Domuz boğan köpekler  
  Çift tırnak özelliği kangal  
  Temsilcilikler  
  Karabaş ve boz kangal özellikleri  
  Damızlık kangal seçimi  
  Ziyaretçi Defteri  
  Kangal hastalıkları  
  Kaliteli kangal yavrusu  
  Detaylı Ara  
  kangal  
  Simit kuyruk kangal  
  Kangallarda ishal  
  Karabaş cinsi kangallar  
  Parolamı unuttum  
  Ayıboğan ve kurtboğan kangal özellikleri  
  4  
  Kangal nereden alınır  
  Kangal burada - Yaman  
  Bir tutkudur kangal  
  2  
  İletişim:  
  Kangal tuvalet eğitimi  
  Kangal isimleri  
  AŞI TABLOSU  
  Çiftlikten videolar  
  Kangal yavrusu seçimi  
  5  
  Kangal Eğitimi  
  Kangal tanıtımı  
  Damızlık erkekler  
  Devamı  
  Foto Galeri  
  Kangallarda gebelik ve doğum  
Site Haritası

Sivas satılık kangal köpekleri

Sivas kangal köpeklerimiz gecmişte oldugu gıbı bu günde satişlarimiz devam etmektedir 2018 .Köpeklerimiz has kangal olup .cifligimizde bir veteriner ve 6 calişan görevlimiz eşliginde bakımina dikkat edilerek yetiştirilmektedir.Alıcının istegi üzerine her  yaşta yetişkin ve yavru kangallarimiz bulunmaktadır. Türkiyenın her yerine satişımız yapilmaktadır. ve aynı zamanda gönderim yapıyoruz yetişkin ve yavru olamak üzere 24 saat içinde anlaşmalı oldugumuz otobüs firmaları ile gönderim saglanmaktadır.yetişkin kangallarımız ahşaptan yapılı kafesler içinde gelmektedir.kafeslerin büyüklügü köpeklerin rahat hareket edebilecekleri genişliktedir.
 Sivas Satılık Kangal Köpekleri

Kangal köpekleri yavru olarak alınıp eğitildiğinde sahiplerine son derece bağlı olurlar. Özellikle 1 aylık yavru iken eğitilmeye başlandığında sahiplerinin sözünden çıkmazlar. Bu yüzden kangal köpekleri genelde bekçilik amacı ile kullanılır. Çocuklara karşı son derece hassas olan kangal köpekleri sahibinden başkasına itaat etmez. Özellikle başkalarının kendine bağırmasından hiç hoşlanmaz ve mutlaka tepki verir. Kangal köpekleri ortaya çıktığı ilk dönemlerden beri hep koruyuculuk ve bekçilik görevinde kullanılmıştır. Tarih öncesi devirlerde insanları yaban hayvanlarından korumakla görevlendirilen kangal köpekleri günümüzde ise koyun sürülerini beklemede veya fabrika bahçelerinde bekçilik görevi yapmaktadır.


 3 aylık satılık safkan gal yavruları (4200 x 4800)

 

Kangal köpekleri her zaman yoğun ilgi gören köpekler arasında yer alır. Orijinal bir kangal yavrusu almak için piyasa araştırması yapmak gerekir. Bu cinsler pet shoplarda satışa sürülmez. Bu yüzden hayvan barınakları ile veya internet üzerinden satılık kangal köpek yavrusu ilanlarına bakmak gerekir.

  Yavru Kangal Alım Satımı

Kangal köpekleri, Sivas’ın Altınyayla ilçesi adı ile ünlenmiş çok özel bir köpektir. Hali hazırda köpek denilince yurt ve dünya genelinde ilk akla gelen köpeklerden biri olduğundan birçok ilimizde kangal üretimi yapılabilmektedir. Bu sayede de kangal köpeklerinin yurt geneline yayılması mümkün olmuştur. Örneğin Bursa kangal üretim çiftliği vasıtası ile uygun şartlar ve hijyenik tesislerde üretilen kangal köpekleri ülkenin her yerine özellikle de Marmara Bölgesi’ne satış yapılmaktadır.

 Bursa kangal üretim çiftliği

Kangal köpekleri ülke genelinde çok rağbet görmekte ve satın alınmak istenmektedir. Sivas'ta yetiştirilmekle birlikte, ünü ülke geneline yayılmış olan kangal köpeklerini almak için Sivas'a gitmeye gerek yoktur. Her yerde kendisine uygun geniş alan bulduğu takdirde uyum sağlayan kangal köpekleri halkımızın gözdesi olmaya devam edecektir. Örneğin İzmir gibi bir kentte de yaşıyor olunsa, sahibine sadık olması ve üstün yetenekleri ile çok tercih edilen satılık kangal köpeği İzmir ve çevresinde de kolaylıkla bulunabilecektir.


Yapısal olarak ve kuvvet açısından değerlendirmek gerekirse, olarak kangal köpekleri oldukça kaslı bir vücuda ve güçlü bir yapıya sahiptirler. Özellikle ağız kasları çok fazla güçlüdür. Ağızları ile kavradıkları bir nesneyi oradan çekip çıkarmak insan gücü ile pek mümkün olmamaktadır. Kendi vücut ağırlıklarının üç katına kadar olan nesneleri ağızlarıyla istedikleri yere götürebilirler. Özgür bir yaşama alışkın olan kangal köpekleri, dar mekânlarda ve özellikle de ev içinde kesinlikle yaşamaya alışkın değildirler. Bu nedenle de geniş alanlar kangal köpeklerin genetik yapısına da uygun en elverişli yaşam alanlarıdır.

 Kangal Köpekleri Nerelerde Yaşar