SİVAS YAVRU KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 05468858919

Sivas kangal köpek üretim çiftliği, Faaliyetleri Sivas'tan Tüm TÜRKİYE ve Avrupa ülkelerine kangal yavrusu satışları yapmaktadır.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret973976
Facebook sayfamız


 
 

Etiket bulutu

   1   
   4   
  Türkiye kangal  
  Kangallarda Beslenme  
  Damızlık dişiler  
  Kangallar hakkında bilgi  
  2016 Kangal Yavru Satışı  
  Sivas filmi fragman  
  Hakkımızda  
  kangal belgeseli  
  3  
  kangal yavrusu fiyatları  
  satılık kangal yavrusu  
  Kangal özellikleri  
  Arşiv >>    
  Sayfanızı Da Tanıtın  
  SATILIK KANGAL  
   2   
  Kangallarda kısırlaştırma  
  Site Haritası  
  Kangal Yavrusu Satışı  
  Kangallarda gençlik hastalığı  
  Kangallarda Çiftleşme  
   3   
  Kangal yavrusu  
  Kangal yavruları burada  
  6  
  satılık kangal  
  Kangal fiyatları 2016  
  Forum  
  Satılık kangal yavruları  
  Yetişkin Kangal  
  Kangal yurtdışı çıkış işlemleri  
  İncele  
  Kangal köpeklerinde beslenme  
  Üye olmak istiyorum  
  1  
  Kangal yavrusu beslenme  
  Anasayfa  
  Domuz boğan köpekler  
  Çift tırnak özelliği kangal  
  Temsilcilikler  
  Karabaş ve boz kangal özellikleri  
  Damızlık kangal seçimi  
  Ziyaretçi Defteri  
  Kangal hastalıkları  
  Kaliteli kangal yavrusu  
  Detaylı Ara  
  kangal  
  Simit kuyruk kangal  
  Kangallarda ishal  
  Karabaş cinsi kangallar  
  Parolamı unuttum  
  Ayıboğan ve kurtboğan kangal özellikleri  
  4  
  Kangal nereden alınır  
  Kangal burada - Yaman  
  Bir tutkudur kangal  
  2  
  İletişim:  
  Kangal tuvalet eğitimi  
  Kangal isimleri  
  AŞI TABLOSU  
  Çiftlikten videolar  
  Kangal yavrusu seçimi  
  5  
  Kangal Eğitimi  
  Kangal tanıtımı  
  Damızlık erkekler  
  Devamı  
  Foto Galeri  
  Kangallarda gebelik ve doğum  
Site Haritası

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  

En güzel kangal köpekleri panter soyu köpeklerdir. Yüzleri karabaş ayakları beyaz kuyrukları kıvrık sevimlidirler. Çocuklara çok iyi uyum sağlar

Satılık yavru köpek kangal cinsi 50 günlük olup kangalın kırçıl cinsi karabaş soyudur. Saf ırkı bozulmamış gerçek kangallar.
 3 

Sivas Kangal Köpek Üretim Çiftliği 2020

Kangal köpekleri seviyor musunuz ? O zaman sizlere yavru kangal köpek satın alabileceğini web sitemizi tanıtacağız.
Satilikkangal.com farkımızla sizler de birçok kangal köpeklere bakabilir ve dilediğinize uygun fiyattan sahip olabilirsiniz.Web sitemiz kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizdedir.Bu sayede sizler de kolaylıkla satılık kangal lara tek tıkla erişebilirsiniz.Sitemiz de sizleri rahatsız edici içerikler veya reklamlar barınmamaktadır.Dilediğiniz an itibariyle sitemizden satılık kangal yavrusu ilanlarına bakabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için sitemizden detaylı bilgi alabilir veya Sivas merkez kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.
Sizler de dilediğiniz an kangal ilanlarına sitemizden bakabilir ve detaylara ulaşabilirsiniz.Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz.

kangal yavruları
Satılık kangal dünyası: Yetişkin kangal satışı, yavru kangal satışları, kangal yavrusu satışı, 2019 yılı yavru köpek sahiplendirme ve fiyatları en ucuz köpek yavrusu 750 tl den satılmaktadır. çift kangal yavrusu fiyatı 1250 tl olarak satılmaktadır.Türkiyenin en kapsamlı kangal üretim çiftliginden.kaliteli saf orjinal kangal yavrsu sahibi yapıyoruz.

Yeni yıl 2019 kangal yavrusu satışlarımız başlamış olup satıştaki kangal yavruları 2 aylık olup karma gençlik aşıları yapılmıştır. Kimlikleri ve aşıları eksiksiz yapılmış olup karnelerine işlenmiştir.Kangal yavru sahiplenmek için öncelikle rezerve yaptırmanız rica olunur. Güncel kangal yavrusu fiyatları satılık kangal sayfamız da mevcut olup kangal fiyatları hakkın da bilgi alabilir ve yavru siparişi verebilirsiniz. Siz değerli kangal severler çiftliğimiz 1990 yıllarından beri saf kan kangal yavru yetiştirmekte olup kangal köpeği eğitimi ve kangal köpek satışı yapmaktadır.Kangal yavrusu sahiplenmek için en saf köpek sahiplenmek için bizimle iletişime geçip kangal yavruları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygun fiyatlı satılık kangal yavrusu

Kangal üretim çiftlikleri genellikle Kangal ırkının yetiştirilmesi, ırk standartlarına uygun yavruların üretilmesi ve satışının yapıldığı tesislerdir. Bu çiftlikler genellikle Kangal ırkının genetik mirasını korumayı, sağlıklı ve sosyal köpeklerin yetiştirilmesini amaçlar.

Sivas Kangal köpek yavrularını satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız ve güvenilir yetiştiricilerden yavru edinmeniz önemlidir. Ayrıca yavrularınızın sağlık kontrolünü ve beslenmesini düzenli olarak yapmanız da gerekmektedir.

 • Kangal yavruları oldukça sevimli ve enerjiktir. Kangal cinsinin yavrularını sahiplenmek istiyorsanız, yetiştiricilerden ya da barınaklardan edinerek sorumlulukla bakımını üstlenmelisiniz. Kangal cinsi köpekler, iri yapılı, koruyucu ve sadık hayvanlardır. Eğitimlerine ve sosyalleşmelerine özellikle yavruluk dönemlerinde önem vermek önemlidir. Yavrularınızın sağlığı için düzenli veteriner kontrolüne ve sağlıklı bir beslenme düzenine dikkat etmek de gereklidir.
 • Sivas Kangal köpek yavrularını satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız ve güvenilir yetiştiricilerden yavru edinmeniz önemlidir. Ayrıca yavrularınızın sağlık kontrolünü ve beslenmesini düzenli olarak yapmanız da gerekmektedir.

2 aylık Kangal köpeği yavrusu genellikle oyunbaz, meraklı ve enerjik bir karaktere sahip olacaktır. Bu dönemde yavru Kangal'ın sosyalleşmesi, eğitilmesi ve doğru şekilde beslenmesi oldukça önemlidir.

2 aylık bir Kangal yavrusu için aşılarına başlamak ve veteriner kontrolünden geçirmek önemlidir. Ayrıca yavrunuzun uygun miktarda yüksek kaliteli köpek maması ile beslenmesi, egzersiz ihtiyacının karşılanması ve uygun oyun ve aktivitelerle zihinsel ve fiziksel gelişiminin desteklenmesi gerekmektedir.

Kangal cinsinin doğal koruyucu içgüdülerini geliştirmek ve olumlu davranışları teşvik etmek için erken yaşlardan itibaren eğitim vermeye başlamanız önemlidir. Ayrıca Kangal cinsinin sürü koruma ve çobanlık geçmişine uygun olarak yavrunuzun bu işlevlerini doğal olarak sergilemesine olanak tanımalısınız.

 • 2 aylık bir Kangal yavrusu sahiplenmek istiyorsanız, yetiştiricilerden veya hayvan barınaklarından güvenilir bir şekilde yavru edinmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca yavrunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ve ona sevgiyle, sabırla ve uygun eğitimle yaklaşabileceğiniz bir ev ortamı sağlamanız önemlidir.

Kangal yavrusu fiyatları genellikle köpeğin kalitesine, soy geçmişine, yetiştiricinin itibarına ve bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Türkiye'de Kangal yavrusu fiyatları genellikle 5000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Ancak kaliteli soyuna sahip, safkan Kangal yavruları fiyatı daha yüksek olabilir.

Kangal cinsi köpekler genellikle sürü koruma, çobanlık ve bekçilik görevleri için kullanılan ve büyük bir vücuda sahip olan bir cins olduğu için fiyatları diğer köpek cinslerine göre daha yüksek olabilmektedir. Ayrıca yavru Kangal'ın sağlık durumu, aşıları, veteriner kontrolleri vb. gibi faktörler de fiyatlarda etkili olabilir

 


Satılık yetişkin kangal köpeği satılık

SATILIK YETİŞKİN KANGAL KÖPEKLERİ

Sivas kangal çiftliğimiz de yetişkin kangal köpek alım satım yapılmakta olup her ırk her cins kangal köpekleri çiftliğimizde satılmaktadır. Yetişkin kangal köpekleri ırklarına ve özelliklerine göre değer biçilmektedir. Yetişkin erkek kangal köpekleri 3 ayrı ırk olarak bilinmekte bu ırklar, Ayıboğan kangal, Kangal çoban köpeği, Kangal bekçi köpekleri olarak sınıflandırılmıştır. Satılık erkek yetişkin kangal köpekleri fiyatları ve satışları hakkında bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Satılık kangal yavruları yavrular kendini kurtarmış hastalık riski kalmamış aşıları yapılmış 2 ay anne sütü enmiş sağlıklı saf kan satılık kangal yavruları iletişim: 0546 885 89 19 - www.satilikkangal.com Kalitenin ve güvenin tek adresi Sivas yavru kangal üretim çiftligi

satılık kangal yavrusu fiyatları 2018

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL YAVRULARI
Ayıboğan kangal yavrularının gözleri açıldı satın almak için öncelikle ayıboğan cinsi yavru kangal istediğinizi bizlere belirtiniz. Altta resimdeki kangal yavruları ayıboğan ırkını taşımakta olan ayıboğan cinsi kangal köpeğinin yavrularıdır.
Kangal yavrusu satışı istanbul
Ayıboğan kangal köpeklerinin ırk ve fizikzel yapıları diğer kangallara göre çok farklıdır. Ayıboğan kangal köpekleri diğer kangal köpekleri ile vücut yapıları kıyaslanamaz.
2019 Yılı Sivas kangal köpek yavru ve yetişkin kangal köpek yavrusu satışları ve fiyatları.Kangal yavru köpek çiftliğimizde her ırk kangal yavrusu köpek üretimi ve satışı yapılmakta yetişkin sürü köpekleri 2000 TL den başlıyor fiyatları yavru kangal köpek fiyatları ise 750 TL den başlamakta yetişkin kangal yavru köpek sahiplenmek için kangal üretim çiftliğimiz ziyaret edip kangal sahiplenebilirsiniz.
Kangal yavrusu

Kangal köpek fiyatları 2019

Kangal köpek yavrusu fiyatları

Satılık Kangal yavru fiyatları Kangal köpeği yavrusu Ücretli sahiplendirme ilanları için web sitemizi gezin. Kangal yavrusu satışı ve fiyatları  Sivas kangal köpek yavrusu satış fiyatları yavru kangal köpeği özellikleri tanıtımı. Satılık kangal köpeği yavrusu fiyatları için iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.
Kangal yavrusu satışı iletişim 0546 885 89 19  

Satılık Kangal köpek Yavrusu
2019 Kangal köpek yavrusuSatılık kangal yavru kangal satışları yavrular 35 günlükken satışı yapılmaktadır. bu çok yanlış çünkü bir kangal köpeği yavrusu 2 ay anne sütünü emmesi lazımki gelişsin yavru kangal 2 ay anne sütü emen bir kangal yavrusu daha sağlıklı olur ve kemikleri gelişir 1 ay anne sütü emen kangal yavrusu ile 2 ay anne sütünü emen bir kangal köpeği yavrusunu bir eş değerde tutmak mümkün degildir. Bu yüzden alacagınız kangal yavrusunun 2 ay anne sütünü tamamlamasına dikkat ediniz. 
Kangal yavrusu satışı ve gönderim

Sivas kangal üretim çiftliğimiz'de kangal köpek yavrusu üretimi ve satışları yapılmaktadır, çiftliğimizde kangal yavrusu satışı 6 ile 12 aylık ve 1 yaş üstü kangal köpek yavrusu satışları yapılmaktadır. Kangal köpeği yavrularını bulunduğunuz şehire kadar gönderim masrafları çiftliğimiz tarafından karşılamaktayız. 
Sivas kangal yavru köpeği satışları kangal yavru köpek fiyatları ve kaç aylık olduklarını öğrenmeden kangal köpeği eniği almayınız.
Satılık ücretsiz kangal yavruları ilanları
Dünyaca ünlü kaliteli saf orjinal ırkı ve nesli bozulmamiş Satılık kangal yavrusu 2,5 aylık kangal erkek yavrusu satın almak için bizimle iletişime geçiniz.
Kangal köpek yavru fiyatı: 45 ğünlük kangal köpek yavrusu 650 TL den satılmakta, 2 Aylık yavru kangal satış fiyatı 850 TL dir. 3 Aylık kangal köpeği yavrusu fiyatı 1200 TL den satılmakta çiftliğimizde.
Türkiye kangal yavrusu satışı
Sivas kangal köpek yavrusu üretim çiftliği. Kangal yavrusu üretim yavru kangal fiyatları eğitimi kangal eniği yavrusu satışları ve yavru kangal köpek sahiplendirme.ayı boğan ve kurt boğan panter cinsi kangal yavrusu satışlarımız aralıksız devam ettirmekteyiz.

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞLARI.

satılık yavru kangallar Sivas Altınyayla kangal çiftliği

Eğer Kangal üretim çiftliği hakkında bilgi almak veya Kangal yavrusu edinmek istiyorsanız, güvenilir ve saygın yetiştiricileri tercih etmeniz önemlidir. İyi bir Kangal üretim çiftliği genellikle aşağıdaki özelliklere sahip olacaktır:

1. Kangal ırkı hakkında derin bilgiye sahip olmaları ve ırk standartlarına uygun yavrular yetiştirmeleri.
2. Köpeklerin sağlık kontrollerini düzenli olarak yapmaları ve gerekli aşıları yaptırmaları.
3. Köpeklerin sosyalleşmesi ve iyi bir çevrede yetiştirilmelerini sağlamaları.
4. Yavruları yeni sahiplerine verirken gerekli belgeleri (aşı kayıtları, sağlık raporu vb.) sağlamaları.

Kangal üretim çiftliği seçerken dikkatli olmalı ve köpeğinizin sağlığı ve refahı için en iyisini sağlayacak bir yer tercih etmelisiniz. Yavru Kangal almadan önce çiftliği ziyaret ederek koşulları gözlemlemek ve yetiştiricilerle iletişime geçmek önemlidir. Umarım bu bilgiler size yardımcı olur.

 

Ayıboğan kangal cinsi köpeklerinin vücut yapları iri ve kilolu olur korkunç bir vücut yapısı vardır. andolu aslanı olarak'ta bililinir.ayıboğan cinsi kangalın en iri cinsi olarak bilinir.Kangal Köpek, yırtıcılara karşı koruyucusu olarak Türkiye'de devam etmesinin sonucu olarak büyüklüğü ve oranları doğal olarak gelişen, iri güçlü, ağır kemikli bir köpektir. kangal köpeği çevik ve atik köpeklerdir.
Yetişkin erkek dev kangal köpeği satılık

Sivas Kangal köpekleri, Türkiye'nin Sivas ilinden köken alan ve genellikle çobanlık ve sürü koruma görevlerinde kullanılan büyük, güçlü ve koruyucu bir köpek ırkıdır. Kangal köpekleri, Türkiye'nin milli köpeği olarak kabul edilir ve genellikle sürüleri korumak, çobanlık yapmak veya ev ve mülkleri korumak için kullanılır.

Kangal köpekleri genellikle büyük vücut yapıları, kaslı görünümleri ve koyu renkli tüyleri ile tanınırlar. Zeki, sadık, cesur ve koruyucu bir karaktere sahiptirler. Aynı zamanda iyi bir bekçi ve koruma köpeği olarak da bilinirler.

Kangal köpekleri, iyi bir eğitimle sosyal ve dengeli bir şekilde yetiştirildiklerinde harika evcil hayvanlar olabilirler. Ancak, bu güçlü ve büyük ırkın, doğru eğitim ve bakımı sağlanmadığında potansiyel tehlike oluşturabileceği unutulmamalıdır.

Kangal köpekleri genellikle Türkçe'de "Anadolu çoban köpeği" olarak da adlandırılır ve ülkemizde önemli bir kültürel miras olarak kabul edilirler.
Türkiye kangal   köpek fiyatları  Dev Kangal  Kangal
fiyatları satılık kangal isimleri  Kangal köpekleri  Kangal resimleri  Kangal burada Kangal  Satılık kangal Kangal dog  kangal belgeseli Yavru Kangal kangal dövüşleri  kangal yavrusu,  Kangal yavruları  kangal köpeği yavruları Kangal türk  Kangal al  Kangal iletişim  Simit kuyruk kangal  Sivas kangalı Kangal çiftliği

 
Dog Breeders in Europe