SİVAS YAVRU KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 05468858919

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret973976
Facebook sayfamız


 
 

Etiket bulutu

   1   
   4   
  Türkiye kangal  
  Kangallarda Beslenme  
  Damızlık dişiler  
  Kangallar hakkında bilgi  
  2016 Kangal Yavru Satışı  
  Sivas filmi fragman  
  Hakkımızda  
  kangal belgeseli  
  3  
  kangal yavrusu fiyatları  
  satılık kangal yavrusu  
  Kangal özellikleri  
  Arşiv >>    
  Sayfanızı Da Tanıtın  
  SATILIK KANGAL  
   2   
  Kangallarda kısırlaştırma  
  Site Haritası  
  Kangal Yavrusu Satışı  
  Kangallarda gençlik hastalığı  
  Kangallarda Çiftleşme  
   3   
  Kangal yavrusu  
  Kangal yavruları burada  
  6  
  satılık kangal  
  Kangal fiyatları 2016  
  Forum  
  Satılık kangal yavruları  
  Yetişkin Kangal  
  Kangal yurtdışı çıkış işlemleri  
  İncele  
  Kangal köpeklerinde beslenme  
  Üye olmak istiyorum  
  1  
  Kangal yavrusu beslenme  
  Anasayfa  
  Domuz boğan köpekler  
  Çift tırnak özelliği kangal  
  Temsilcilikler  
  Karabaş ve boz kangal özellikleri  
  Damızlık kangal seçimi  
  Ziyaretçi Defteri  
  Kangal hastalıkları  
  Kaliteli kangal yavrusu  
  Detaylı Ara  
  kangal  
  Simit kuyruk kangal  
  Kangallarda ishal  
  Karabaş cinsi kangallar  
  Parolamı unuttum  
  Ayıboğan ve kurtboğan kangal özellikleri  
  4  
  Kangal nereden alınır  
  Kangal burada - Yaman  
  Bir tutkudur kangal  
  2  
  İletişim:  
  Kangal tuvalet eğitimi  
  Kangal isimleri  
  AŞI TABLOSU  
  Çiftlikten videolar  
  Kangal yavrusu seçimi  
  5  
  Kangal Eğitimi  
  Kangal tanıtımı  
  Damızlık erkekler  
  Devamı  
  Foto Galeri  
  Kangallarda gebelik ve doğum  
Site Haritası
Kangal yavrusu 2021 Kangal köpek yavrusu
satılık kangal fiyatları almadan önce mutlaka hangi bir ırk köpek sahibi olmanıza karar Vermelisiniz.Karar veremiyorsanız satış temsilcimize danışabilir ve ortak bir karar alabilirsiniz.siz müşterilerimiz ilk yapmanız gereken yavru kangalı gerek koruma amaçlı gerek zevki gerek koyun sürüsü için seçiminiz çok önemlidir.ayıboğan, kurtboğan, simit kuyruk, akbaş, karabaş,büyük kangal ırklarına göre satılık kangal fiyatları alabilirsiniz.
kangal yavrusu satın al
Satılık Kangal Köpekleri İlanları
Satılık kangal köpekleri  Sivas üretim çiftliğinde Yetişmektedir,Çiftliğimiz Sivas;tadır Sivas kangal köpek yetiştirme çiftlik kangal köpek satışları devam etmektedir.kangal köpekleri 45 günlükten yetişkinlere kadar satılmaktadır.Sivas kangal köpekleri  tanıtımı yetiştirme hakkında bir çok bilgilere sahip olabilirsiniz,satılık kangal köpekleri  kendilerini kanıtlamış anne ve baba ırkından oluşmaktadır.
Köpek yavrusu al
Satılık kangal köpekleri
Sivas kangal köpekleri
  tanıtımı yetiştirme hakkında bir çok bilgilere sahip olabilirsiniz,satılık kangal köpekleri  kendilerini kanıtlamış anne ve baba ırkından oluşmaktadır.alacağınız kangal köpek anne ve babası hakkında geniş çaplı bilgiler edinebilirsiniz.geçmişten bu güne aile soy kütükleri hakkında sahiplerine bilgiler vermekteyiz,satılık kangal köpek resimlerini görebilir onlar hakkında yorumlar yapabilirsiniz.

 Satılık Kangal Köpekleri
Kangal yavrusu satışları

Kangal yavrusu fiyatları
,Sivas yavru kangal çiftliği kangal köpekleri tanıtım ve Satışları.İle yavru kangal resimleri satış ve tanıtımı,Kangal yavrusu fiyatları 2021  yavru kangal satışlarımız ve 2018 yaz yavrusu dönemi kangal yavrusu Rezerveleri devam etmektedir.rezerve yaptırmak için iletişim sayfamızdan satış temsilcimizle irtibata geçmelisiniz.


kangal yavrusu satılık köpek

Yurt dışına kangal yavrusu:Yurt dışında gurbetçi vatandalarımız yaz aylarında izine geldiklerinde kangal yavrusu götürmek istiyorlar yurt dışına, Yurt dışına kangal götürmek için gerekli evraklar çiftliğimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bizzat kangal yavrusu üretim çiftliğimizden kangal yavrusu rezerve yaptırabilirler.
Yurt dışına yavru köpek götürme
Kangal yavrusu al: Kangal yavrusu almak için ne yapmak lazım ? Öncelikle imkanınız varsa bizzat Altınyayla kangal üretim çiftliğimize gelerek yerinde köpeklerimiz görerek yavru seçimi yapabilirsiniz. Eğer bunun için imkanınız zamanınız yoksa bizimle iletişim kurarak güncel satıştaki kangal yavrularının videosunu ve resimlerini görebilir seçim yapabilirsiniz.
kangal yavrusu satın al

Kangal yavrusu özellikleri: Kangal çiftliği kangal yavrusu dişi , erkek , kangal yavruları özellikleri kangalın karabaş boz cins özellikleri kangal standartları.

Kangal yavrusu özellikleri

Sivas kangal köpekleri sadık ve sahiplerine karşı koruyucu bir köpektir. Kangal yavrusu satışları ve fiyatları hakkında tüm tdetaylara erişmek için Sivas Altınyayla Kangal üretim çiftliğini ziyaret edin.. Kangal köpeklerini yurt dışı dahil bir çok ülkeye kangal gönderimi yapmaktayız. Fiyatları öğrenmek için bizi aramanız yeterli 0546 885 89 19
SATIŞTAKİ KANGAL YAVRULARI  2018

Kangal fiyatları: Kangal fiyatlarım 700 TL Den başlıyor 5000 bin TL Ye kadar yükseliyor kangalın genel fiyatları yaşlarına göre ve ırk özelliklerine göre değişmektedir. Siz kangalı ne amaçlı kullanmak istiyorsanız ona göre bizden kangal yavrusu talepte bulunun.
kangal köpeği fiyatları 2018

Kangal yavrusu, fiyat alın öncelikle kangal yavrusu fiyatlarını araştırın. Kangal çiftliğimiz güncel yavru fiyatlarını sizlere sunar. İletişim 0546 885 89 19 her zaman bilgi alabilirsiniz. Kangal yavrusu fiyatları aylarına göre ırklarına göre fiyatları değişmektedir.
kangal fiyat al

Kangal yavrusu satışları, bulunmakta olduğunuz ile kadar gönderim yaparız. Kangal köpekleri çok faydalı ve sadık bir köpektir. İstanbul, Bursa kangal satışları.

Kangal yavrusu foto

Kangal satışları: ,Kahraman maraş, Ankara, İzmir, Konya, Diyarbakır, Şırnak, Urfa, Elazığ, Trabzon kangal yavrusu satışları, Kangal yavrusu gönderim hakkında pratik bilgiler. Ucuz kangal köpek satış sayfası,

Altın yayla kangal çiftliği yavruları

Kangal yavrularımız Kıf secere kayıtlı olan damızlık kangal köpeklerimizin yavrularıdır. Kıf secereli kangal yavrusu satın aldığınız takdirde yavru ların aşı kartları ve soy kütüğü belgeleri ile sizlere gönderim yapmaktayız. Secereli Kıf kayıtlı kangal yavruları fiyatlarını öğrenmek bilgi adinmek için kangal üretim çiftliğimizi iletişim hattımızdan arayabilirsiniz. Telefon numaramız 0546 885 89 19.

Kangal yavrusu bakımı beslenmesi

Kangal çiftliği, Faaliyetlerimiz kangal yavruları bakımı beslenmesi aşıları kangal yavrusu satışları, Kangal köpeği üretim ve yetiştiriciliği. Çiftliğimiz kangallar hakkında bir çok hizmet sunmaktadır sizlere çiftliğimiz de kangal yavrusu sahiplendiğiniz taktirde her türlü destek vermekteyiz.

Yavru köpek satanlar

Yavru köpek sahiplenmek isteyenler kangl köpeğini merak eden kangal yavrusu almak isteyenler öncelikle kangalın ırk özellikleri ve nasıl bir köpek ırkı  olduğunu örenmeliler. Kangal yavrusu öncel köpek ırkıdır kangal yavruları çok uygun fiyatlara satılmakta çiftliğimizde fiyatlarımız 600 Tl den Başlamakta olup 1000 TL ye kadar kangal yavrusu satılmaktadır.

yavru kangal köpeği satışı fiyatları güncel 2018

Kangal yavruları hakkında satışları fiyatları  kangal yavrularının nasıl beslenmesi hakkında sormak istedikleriniz bütün cevapları bu sayfada mevcut Kangal yavruları 2 aylık olduları zaman anne sütünden kesiliyor. Yavru kangal köpeklerin aşıları 60 gün oldukları zaman yapılıyor. Kimlikleri ve aşı kartları hazırlanmaktadır. 2 Aylık yavru kangallar süt ve migrosta satılan mamalar ile beslenmekte.

Kangal köpeği yavruları fiyatları

Kangal yavruları ödeme şekli nasıl öderim nasıl kangal yavrusu satın alabilirim ? Kangal yavrularının üçretlerini çiftlik hesabına havale yaparak satın alabilirsiniz. Eğer kredi kartından satın almak istiyorsanız kangal yavrusunu bizzat çiftliğimize gelerek kredi kartından tek çekim yaparakta kangal yavrusu satın alabilirsiniz. Kangal yavrularının fiyatları 700 TL Den başlıyor. Her büçceye uyun yavru kangal ve yetişkin köpekler mevcuttur çiftliğimizde.

satılık köpek

Kangal yavrusu satışı, Hizmetlerimiz başta Türkiye olmak üzere Tüm illere kangal köpeği satışı yapmak ve kangal yavrusu gönderimi sağlamaktır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çiftliğimize ait olan kargo arabalarımızlada bizzat adresinize kadar kangal gönderimi yapmaktayız.

yavru kangal al

Kangal köpekleri görevlerini en sert iklim koşulları altında yapabilir ve korku bilmezler. Bakım ve beslenme koşulları daha kolay ve daha basittir. Kangal Çoban köpekleri çok cesur, hızlı ve çeviktir. Bayanlara  ve çocuklara karşı oldukça iyi ve kötü insanlara karşı akıllı ve güçlü iç güdülere sahip oldukları ve sahiplerine sadık oldukları için oldukça caydırıcı bir silahtır.

 Kangal köpekleri
Kangal Yavrusu köpek fiyatları 2 aylık satılık safkan bir çift sivas karabaş  kangal köpek yavruları yani kara kafa kangal yavrusu köpeği satış fiyatlarımız çift olorak 1350 TL. Her ile sivas kangal köpeği yavrusu gönderimini yapıyoruz yurt dışı çıkış evrakları yaptırılmaktadır. Yavru kangalları özel avrupa standartlarına uygun taşıma baksları ile gönderim yapılmaktadır. 
 satılık kangal yavrusu karabaş
Sivas kangal yavrusu kangal köpekleri yavrusu alım satım kangal yavru satışı sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yavru kangal köpekleri hakkında doğru bilgilere sayfamızdan ulaşıp okuyup yavru kangal köpeği yaşantıları ve satışları fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.İri kafalı kangal yavrusu fiyatları,
ANAHTAR KELİME: Kangal yavrusu al, Kangal fiyatları, Satılık yavru kangal, Satılık yavru köpek, Köpek fiyatları, Köpek satışları, Sahibinden kangal, Kangal yavruları, Erkek satılık kangal, Damızlık kangal, Kangal İlanları, Ucuz kangal, Ücretsiz kangal, Kangal çiftliği
  
42878 kez okundu