SİVAS YAVRU KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 05468858919

Sivas kangal köpek üretim çiftliği, Faaliyetleri Sivas'tan Tüm TÜRKİYE ve Avrupa ülkelerine kangal yavrusu satışları yapmaktadır.

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam108
Toplam Ziyaret968279
Facebook sayfamız


 
 

Etiket bulutu

   1   
   4   
  Türkiye kangal  
  Kangallarda Beslenme  
  Damızlık dişiler  
  Kangallar hakkında bilgi  
  2016 Kangal Yavru Satışı  
  Sivas filmi fragman  
  Hakkımızda  
  kangal belgeseli  
  3  
  kangal yavrusu fiyatları  
  satılık kangal yavrusu  
  Kangal özellikleri  
  Arşiv >>    
  Sayfanızı Da Tanıtın  
  SATILIK KANGAL  
   2   
  Kangallarda kısırlaştırma  
  Site Haritası  
  Kangal Yavrusu Satışı  
  Kangallarda gençlik hastalığı  
  Kangallarda Çiftleşme  
   3   
  Kangal yavrusu  
  Kangal yavruları burada  
  6  
  satılık kangal  
  Kangal fiyatları 2016  
  Forum  
  Satılık kangal yavruları  
  Yetişkin Kangal  
  Kangal yurtdışı çıkış işlemleri  
  İncele  
  Kangal köpeklerinde beslenme  
  Üye olmak istiyorum  
  1  
  Kangal yavrusu beslenme  
  Anasayfa  
  Domuz boğan köpekler  
  Çift tırnak özelliği kangal  
  Temsilcilikler  
  Karabaş ve boz kangal özellikleri  
  Damızlık kangal seçimi  
  Ziyaretçi Defteri  
  Kangal hastalıkları  
  Kaliteli kangal yavrusu  
  Detaylı Ara  
  kangal  
  Simit kuyruk kangal  
  Kangallarda ishal  
  Karabaş cinsi kangallar  
  Parolamı unuttum  
  Ayıboğan ve kurtboğan kangal özellikleri  
  4  
  Kangal nereden alınır  
  Kangal burada - Yaman  
  Bir tutkudur kangal  
  2  
  İletişim:  
  Kangal tuvalet eğitimi  
  Kangal isimleri  
  AŞI TABLOSU  
  Çiftlikten videolar  
  Kangal yavrusu seçimi  
  5  
  Kangal Eğitimi  
  Kangal tanıtımı  
  Damızlık erkekler  
  Devamı  
  Foto Galeri  
  Kangallarda gebelik ve doğum  
Site Haritası

Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
  • 2
  •  
  • 3
  •  
  • 4
  •  
  • 5
  •  

Satılık siyah karabaş kangal yavrusu 2 aylık kurtboğan dövüşken kangal köpeği fiyatları Sivas kangal çiftliği üretimi. Panter kangal yavrusu satışları

Sivas kangal köpeği yavrusu satışları yavru kangal köpeklerin fiyatları güncel kangal yavrusu satış fiyat listesi kangal çiftliği kangal yavruları.

beyto damızlık erkek kangal köpek yavrusu 2 aylık ilk aşılaması yapılmış olup kşmliği çıkartılmıştır.

Efe ve Poyraz iki aylık yavru altıparmak koca kafalı iri patili simit kuyruk günü gelen aşıları yapılmış olup kimlikleri vardır.

2019 yılı itibari ile panda kangal yavrusu satışlarımız başlamıştır sizde panda kangal yavrusuna sahip olmak için rezerve yaptırmanız gerek panda

öz sivas yavru kangal satışları türkiyenin her iline 24 saat içinde ulaşım saglamaktayız gerçek saf orjinal kangal yavruları secereli anne ve babadan

Sivas kangal köpek çiftliğinden satılık kangal yavruları. Irkının en iyileri resimdeki görmüş olduğunuz kangal yavruları 2 aylıklar sağlıklı yavrular.

Türkiye kangal satışları, kangal fiyatları saf kangal tanıtımı ve kangal satışları hakkında bilgiler burada.Kalitenin ve güvenin tek adresi.

hektor kangal yavrusu 45 günlük günü gelen aşıları yapılmış olupkimleri vardır.satışa hazırdır.

Türkiye içi kangal yavrusu satışı satılık kangal yavrusu yavru kangalların gönderim ve fiyatları. Türkiye kangal fiyatları satışları.

Kangal köpek yavrusu satışları. Yavuz ve filiz isimli kangal yavruları 2 aylık anne ve babayı görebilir sayfamızdan yavru sipariş verebilirsiniz.

Saf kangal KRAL saf bir kangal köpeği örneğidir. En iyi kangal yavrusunu biz üretiriz. Biz satarız ama kıymetini bilene...

karabaş kangal, simit kuyruk kulakları kesik erkek hakiki bir Sivas kangal yavrusu sahiplenmek için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Boz karabaş erkek çok sevimli ve tatlı bir kangal yavrusu çakır. Altın değerinde bir kangal surat kısmı çok tatlı hemde küt burun hem saf.

karabaş kangal yavrusu satışlarımız devam etmekte kangal yavrusu fiyatı ve satışı karabaş kangal fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. 05468858919

Satılık ayıboğan kangal yavrusu yavru kangal fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayıboğan cinsi kangal yavruları daha saf kan ve daha büyük güçlü

2023 Yeni yıl ORJİNAL kangal yavru satışları ve fiyatları güncellenmiş olup yeni yavru kangallar satışa çıktı hemen sipariş ve ödeme yapabilirsiniz.

Yavuz ve reyhan dişinin yeni yavruları makbuzlu karabaş, boz, kangal, Türkiye'nin bütün illerine itinayla GERÇEK kangal yavrusu gönderimi yapılır.

Sivas kangal köpek çiftliğimizden uygun fiyatlara kangal yavrusu sipariş verebilir ve kangal yavrusu sahiplenebilirsiniz.

Resimde görmüş olduğunuz HERKÜL kangal yavrusu ORJİNAL bir kangal dır. 60 günlük boz yüzümü maskeli ayakları çift makbuzlu simit kuyruk kut burun.
 2 
Kurtboğan kangal köpeklerinin taşıdıkları özellikleri. Kurtçul kangal köpeğinin taşıdıkları özellikler.
Kangal çoban köpeği özellikleri, Türkiye kökenli bir çoban ve bekçi köpeği ırkı. Adını Sivas'ın Kangal ilçesinden alır.
13.01.2015
10.02.2015
Kangal ve Çocuk kangal köpekleri ailenizle iyi bir bağ kurar ve çocuklarla çok iyi ahenk sağlar ve ailenizi korur.
Sivas kangal çiftliği, yavru satışı kangal fiyatları satılık kangal yavrusu.
15.01.2015
13.01.2015
Kangal çengeli ve tasması satışlarımız devam etmekte çengel ve tasma fiyatları burada.
30.01.2015
 2 

Sivas Kangal Köpek Üretim Çiftliği 2020

Kangal köpekleri seviyor musunuz ? O zaman sizlere yavru kangal köpek satın alabileceğini web sitemizi tanıtacağız.
Satilikkangal.com farkımızla sizler de birçok kangal köpeklere bakabilir ve dilediğinize uygun fiyattan sahip olabilirsiniz.Web sitemiz kolay kullanılabilir ara yüzü ile daima hizmetinizdedir.Bu sayede sizler de kolaylıkla satılık kangal lara tek tıkla erişebilirsiniz.Sitemiz de sizleri rahatsız edici içerikler veya reklamlar barınmamaktadır.Dilediğiniz an itibariyle sitemizden satılık kangal yavrusu ilanlarına bakabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için sitemizden detaylı bilgi alabilir veya Sivas merkez kangal üretim çiftliği iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.
Sizler de dilediğiniz an kangal ilanlarına sitemizden bakabilir ve detaylara ulaşabilirsiniz.Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederiz.

kangal yavruları
Satılık kangal dünyası: Yetişkin kangal satışı, yavru kangal satışları, kangal yavrusu satışı, 2019 yılı yavru köpek sahiplendirme ve fiyatları en ucuz köpek yavrusu 750 tl den satılmaktadır. çift kangal yavrusu fiyatı 1250 tl olarak satılmaktadır.Türkiyenin en kapsamlı kangal üretim çiftliginden.kaliteli saf orjinal kangal yavrsu sahibi yapıyoruz.

Yeni yıl 2019 kangal yavrusu satışlarımız başlamış olup satıştaki kangal yavruları 2 aylık olup karma gençlik aşıları yapılmıştır. Kimlikleri ve aşıları eksiksiz yapılmış olup karnelerine işlenmiştir.Kangal yavru sahiplenmek için öncelikle rezerve yaptırmanız rica olunur. Güncel kangal yavrusu fiyatları satılık kangal sayfamız da mevcut olup kangal fiyatları hakkın da bilgi alabilir ve yavru siparişi verebilirsiniz. Siz değerli kangal severler çiftliğimiz 1990 yıllarından beri saf kan kangal yavru yetiştirmekte olup kangal köpeği eğitimi ve kangal köpek satışı yapmaktadır.Kangal yavrusu sahiplenmek için en saf köpek sahiplenmek için bizimle iletişime geçip kangal yavruları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Satılık yetişkin kangal köpeği satılık

SATILIK YETİŞKİN KANGAL KÖPEKLERİ

Sivas kangal çiftliğimiz de yetişkin kangal köpek alım satım yapılmakta olup her ırk her cins kangal köpekleri çiftliğimizde satılmaktadır. Yetişkin kangal köpekleri ırklarına ve özelliklerine göre değer biçilmektedir. Yetişkin erkek kangal köpekleri 3 ayrı ırk olarak bilinmekte bu ırklar, Ayıboğan kangal, Kangal çoban köpeği, Kangal bekçi köpekleri olarak sınıflandırılmıştır. Satılık erkek yetişkin kangal köpekleri fiyatları ve satışları hakkında bilgi almak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Satılık kangal yavruları yavrular kendini kurtarmış hastalık riski kalmamış aşıları yapılmış 2 ay anne sütü enmiş sağlıklı saf kan satılık kangal yavruları iletişim: 0546 885 89 19 - www.satilikkangal.com Kalitenin ve güvenin tek adresi Sivas yavru kangal üretim çiftligi

satılık kangal yavrusu fiyatları 2018

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL YAVRULARI
Ayıboğan kangal yavrularının gözleri açıldı satın almak için öncelikle ayıboğan cinsi yavru kangal istediğinizi bizlere belirtiniz. Altta resimdeki kangal yavruları ayıboğan ırkını taşımakta olan ayıboğan cinsi kangal köpeğinin yavrularıdır.
Kangal yavrusu satışı istanbul
Ayıboğan kangal köpeklerinin ırk ve fizikzel yapıları diğer kangallara göre çok farklıdır. Ayıboğan kangal köpekleri diğer kangal köpekleri ile vücut yapıları kıyaslanamaz.
2019 Yılı Sivas kangal köpek yavru ve yetişkin kangal köpek yavrusu satışları ve fiyatları.Kangal yavru köpek çiftliğimizde her ırk kangal yavrusu köpek üretimi ve satışı yapılmakta yetişkin sürü köpekleri 2000 TL den başlıyor fiyatları yavru kangal köpek fiyatları ise 750 TL den başlamakta yetişkin kangal yavru köpek sahiplenmek için kangal üretim çiftliğimiz ziyaret edip kangal sahiplenebilirsiniz.
Kangal yavrusu

Kangal köpek fiyatları 2019

Kangal köpek yavrusu fiyatları

Satılık Kangal yavru fiyatları Kangal köpeği yavrusu Ücretli sahiplendirme ilanları için web sitemizi gezin. Kangal yavrusu satışı ve fiyatları  Sivas kangal köpek yavrusu satış fiyatları yavru kangal köpeği özellikleri tanıtımı. Satılık kangal köpeği yavrusu fiyatları için iletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.
Kangal yavrusu satışı iletişim 0546 885 89 19  

Satılık Kangal köpek Yavrusu
2019 Kangal köpek yavrusuSatılık kangal yavru kangal satışları yavrular 35 günlükken satışı yapılmaktadır. bu çok yanlış çünkü bir kangal köpeği yavrusu 2 ay anne sütünü emmesi lazımki gelişsin yavru kangal 2 ay anne sütü emen bir kangal yavrusu daha sağlıklı olur ve kemikleri gelişir 1 ay anne sütü emen kangal yavrusu ile 2 ay anne sütünü emen bir kangal köpeği yavrusunu bir eş değerde tutmak mümkün degildir. Bu yüzden alacagınız kangal yavrusunun 2 ay anne sütünü tamamlamasına dikkat ediniz. 
Kangal yavrusu satışı ve gönderim

Sivas kangal üretim çiftliğimiz'de kangal köpek yavrusu üretimi ve satışları yapılmaktadır, çiftliğimizde kangal yavrusu satışı 6 ile 12 aylık ve 1 yaş üstü kangal köpek yavrusu satışları yapılmaktadır. Kangal köpeği yavrularını bulunduğunuz şehire kadar gönderim masrafları çiftliğimiz tarafından karşılamaktayız. 
Sivas kangal yavru köpeği satışları kangal yavru köpek fiyatları ve kaç aylık olduklarını öğrenmeden kangal köpeği eniği almayınız.
Satılık ücretsiz kangal yavruları ilanları
Dünyaca ünlü kaliteli saf orjinal ırkı ve nesli bozulmamiş Satılık kangal yavrusu 2,5 aylık kangal erkek yavrusu satın almak için bizimle iletişime geçiniz.
Kangal köpek yavru fiyatı: 45 ğünlük kangal köpek yavrusu 650 TL den satılmakta, 2 Aylık yavru kangal satış fiyatı 850 TL dir. 3 Aylık kangal köpeği yavrusu fiyatı 1200 TL den satılmakta çiftliğimizde.
Türkiye kangal yavrusu satışı
Sivas kangal köpek yavrusu üretim çiftliği. Kangal yavrusu üretim yavru kangal fiyatları eğitimi kangal eniği yavrusu satışları ve yavru kangal köpek sahiplendirme.ayı boğan ve kurt boğan panter cinsi kangal yavrusu satışlarımız aralıksız devam ettirmekteyiz.

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞLARI.

satılık yavru kangallar Sivas Altınyayla kangal çiftliği 

Ayıboğan kangal cinsi köpeklerinin vücut yapları iri ve kilolu olur korkunç bir vücut yapısı vardır. andolu aslanı olarak'ta bililinir.ayıboğan cinsi kangalın en iri cinsi olarak bilinir.Kangal Köpek, yırtıcılara karşı koruyucusu olarak Türkiye'de devam etmesinin sonucu olarak büyüklüğü ve oranları doğal olarak gelişen, iri güçlü, ağır kemikli bir köpektir. kangal köpeği çevik ve atik köpeklerdir.
Yetişkin erkek dev kangal köpeği satılık
Türkiye kangal   köpek fiyatları  Dev Kangal  Kangal
fiyatları satılık kangal isimleri  Kangal köpekleri  Kangal resimleri  Kangal burada Kangal  Satılık kangal Kangal dog  kangal belgeseli Yavru Kangal kangal dövüşleri  kangal yavrusu,  Kangal yavruları  kangal köpeği yavruları Kangal türk  Kangal al  Kangal iletişim  Simit kuyruk kangal  Sivas kangalı Kangal çiftliği

 
Dog Breeders in Europe