GönderenKonu: BARIŞ ÇİÇEK KANGALLARINA ÇAMUR ATMA !  (Okunma sayısı 1454 defa)

BARIŞ

• Site Yöneticisi
BARIŞ ÇİÇEK KANGALLARINA ÇAMUR ATMA !
Tarih : 17-03-2015 Saat : 16:14
arkadaşlar bana bişey yapacaksanız dolaylı yoldan değil aleni yapın. yapınki rakibimi göreyim. ben bu kadar insanlık dışı bir camia görmedim. bakıyorlarki özgür akbulut  yine zirvede hemen bir tezgah. biz zaman kafkas dediler olmadı. gürcistandan getirip satıyor dediler oda olmadı. eski panter kalmadı bunlar tayvanlı dediler olmadı. çünkü bizde aynı enikler çıkıyor. şimdi herkes o tayvanlı hasky boğanların peşinde. kimi bu itler urfadan gelme dedi. kimi sesimizi kaydetti kimi gizli kamera tezgahı açtı. kimi bunlar kurt boğamaz dedi, sonra canlı seyretti. kimileri zaarları kangal diye tanıtıp pantere kırma dedi, hepside benim itlerimi besledi bir şekilde. hiç bişey bulamazlarsa itlerin dedelerini araştırıyorlar. ben kapak yapmaktan yıldım bunlar kapak olmaktan vazgeçmedi. yahu ben neden merak etmiyorum kim ne besliyor nerden geldi nerden gitti. şükürki itle geçinmiyorum. bakın şu iki kişiye örnek alın biraz. ümit taşdelen, ümit usta. kimseyle ilgilenmezler işlerine bakarlar. hakta yemezler. çamursuz hava sahası. on numarada işi var. demekki çamur atınca ellerinde kirleniyormuş.