SİVAS YAVRU KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 05468858919

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam118
Toplam Ziyaret968289
Facebook sayfamız


 
 

Etiket bulutu

   1   
   4   
  Türkiye kangal  
  Kangallarda Beslenme  
  Damızlık dişiler  
  Kangallar hakkında bilgi  
  2016 Kangal Yavru Satışı  
  Sivas filmi fragman  
  Hakkımızda  
  kangal belgeseli  
  3  
  kangal yavrusu fiyatları  
  satılık kangal yavrusu  
  Kangal özellikleri  
  Arşiv >>    
  Sayfanızı Da Tanıtın  
  SATILIK KANGAL  
   2   
  Kangallarda kısırlaştırma  
  Site Haritası  
  Kangal Yavrusu Satışı  
  Kangallarda gençlik hastalığı  
  Kangallarda Çiftleşme  
   3   
  Kangal yavrusu  
  Kangal yavruları burada  
  6  
  satılık kangal  
  Kangal fiyatları 2016  
  Forum  
  Satılık kangal yavruları  
  Yetişkin Kangal  
  Kangal yurtdışı çıkış işlemleri  
  İncele  
  Kangal köpeklerinde beslenme  
  Üye olmak istiyorum  
  1  
  Kangal yavrusu beslenme  
  Anasayfa  
  Domuz boğan köpekler  
  Çift tırnak özelliği kangal  
  Temsilcilikler  
  Karabaş ve boz kangal özellikleri  
  Damızlık kangal seçimi  
  Ziyaretçi Defteri  
  Kangal hastalıkları  
  Kaliteli kangal yavrusu  
  Detaylı Ara  
  kangal  
  Simit kuyruk kangal  
  Kangallarda ishal  
  Karabaş cinsi kangallar  
  Parolamı unuttum  
  Ayıboğan ve kurtboğan kangal özellikleri  
  4  
  Kangal nereden alınır  
  Kangal burada - Yaman  
  Bir tutkudur kangal  
  2  
  İletişim:  
  Kangal tuvalet eğitimi  
  Kangal isimleri  
  AŞI TABLOSU  
  Çiftlikten videolar  
  Kangal yavrusu seçimi  
  5  
  Kangal Eğitimi  
  Kangal tanıtımı  
  Damızlık erkekler  
  Devamı  
  Foto Galeri  
  Kangallarda gebelik ve doğum  
Site Haritası
Kangal Köpek Yavrusu Satışları
Dünyanın gözü üzerinde olan Kangal ırkı.Türkiye'nin bir çok yerinde üretimi olmasına ragmen.Asıl iri ve hakiki,saf dedigimiz Kangallar Sivas ilinde bulunmaktadır. Sebebi ise şöyle açıklayalım  Kangal köpeklerinde damar dediğimiz yani genleri satılmaz.Çünkü fiyat biçemezsiniz ve zor bulunan bir köpektir.Bunları bir örnegide aşagıda resimde görmüş oldugunuz Pallo ve Ahtopot ismli yavrulardır.Sizlerde safkan kangal köpeği yavrusu sahibi olabilmek için rezerve yaptırmanız rica olunur.saf kan yavru kangal fiyatları taban fiyatı 750 tl den başlayıp yukarı dogru çıkmaktadır.Sivas kangal köpeği satışları, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık kangal köpek yavruları 2020

 yavru kangal köpegi nreden alınır

KANGAL YAVRUSU NERDEN ANLAŞILIR?

kangal yavrusu nasıl olur?

kangal yavrusu nerden anlaşılır?

Saf kangal yavrusu nasıl anlaşılır ?

Sivas kangal yavrusu nerden alınır ?

Sivas kangal yavrusunda olması gereken özellikler nelerdir.

İlk öncelikle alacağınız kangal yavrusunun anne ve babasının safkan kangal olup olmadığına bakılmalıdır.

kangal yavrularının kulak yapısı ağız yapısı çene yapısına ve döş kısmına ayaklarına ve ayaklarındaki makbuzlara bileklerinin kalınlığına bakılmalıdır.

Yavru kangalların ağız yapıları sivri olmamalı saf kangal yavrusunun ağız kısmı geniş ve küt bir yapıya sahiptir.

Kangal yavrularının kulakları uzun ve kafasına yapışmış bir halde olur. Kırma kangal yavrularında ise kulakları ufak ve yarıda kırık bir şekilde olup ve ufak olur kulakları.

Kangal yavrularının döş kısımları geniş arka kısımları ince olması gereklidir.

saf kangal yavrunun ayakları kalın ve tavşan ayağı biçiminde olması gereklidir.

kangal yavrularının kuyruk yapısı oldukça önemlidir. Saf kangal yavrularının kuyrukları o kadar uzun olmaz genellikle simit kuyruk ve kısa olması gereklidir.

kangal yavrularının kafası büyük olması gereklidir.Satılık Ayı boğan Kangal Yavrusu
paşa kangal üretim çiftliği ayı bogan kangalla önem verip bu ırkı,koyunu ,davarı, ve besi üreticileri için yetiştirmektedir.Ayı boğan kangal deyince ne demek istedik.Kangal köpegin'de bulunan özellikler haricinde kurt'da saglam olamasıdır.Kurt'un düşmanıdır.Tercih eden kesim genellikle besi ile ugraşan arkadaşlar.Ayı bogan kangal köpekleri iri cüsseye sahip köpeklerdir.kangal köpegi'nin en iri ırkı olarak bilinmektedir.

 Satılık Ayı boğan Kangal Yavrusu

KANGAL YAVRUSU Aldıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler!! Aldıgınız yavru kangallar anne sütünden kesilmiş olaması gerekir.Neden? çünkü yeterli vitaminler anne sütünden yavruya geçer ve bu süt takviyesi 45 günlük olanakadar  anneyi emmesi gerekir.Daha sonra yarulara iç ve dış parazit uygulaması yapılmalıdır.(Veteriner gözetiminde yapılması önemle rica olunur.)Daha sonra karma aşısı yani gençlik hastalıgı dedigimiz virüse karşı 8li karma aşısı yapılmalıdır.Besin olarakta haşlanmış tavuk cigeri,haşlanmış yumurta,sarım saklı yogurt ve hazır  konserve mama verebilirisiniz.

 KANGAL KÖPEĞİ YAVRUSU

Yavru Kangal Köpeğin'de nelere dikkat etmeliyiz? Kangal köpeği  yavrusu beslediğimiz alanın beton olmaması gerekir yavrunun kaldıgı baraka'nın zeminin toprak olaması gerekir kış aylarında hayvanın kaldıgı barakanın tabanına saman kalın talaş ve benzeri şeyler serilebilir beton zemin hayvan için saglıksız ortam oluşturmaktadır.Beton zeminde beslenen yavrularda gelişim bozuklugu görülmektedir.Bundan dolayı üretici olarak köpeklerinizin beton alanlarda beslenmesini tavsiye etmiyoruz.sivas kangal yavrusu ölüm sebepleri nelerdir? Sivas kangal köpeği yavrusunda dikkat edilmesi gerekenler aldıgınız yavruyu hemen veterinere götürüp aşı yaptırmayın kesinlikle bu çok yanlış bir yöntem kangal yavrusu elinize ulaştıktan iki gün sonra veterinere götürmelisiniz çünkü hayvan yolun sitresi atmış olur alır almaz götürdügünüz zaman veterinere yavru yolun sitresini atamadan hayvana yapılan aşılarda sitrese sokmaktadır.Bu yüzden yavrularda ölümler görül mektedir.Aldıgınız yavrunun ilk önce iç ve dış parazit uygulamsını yaptırın 3 gün sonrada kanlı ishal aşısı BİOCAN C isimli aşıyı yaptırmalısınız 1 hafta sonrada HİPRADOG karma aşısının yaptırmalısınız karma aşı 1 hafta arayla 3kere yapılmalıdır. Yukarıdada belirtiğimiz gibi kanlı ishal aşısıda aynı şekilde 3 kere tekrarlanmalıdır.


Satılık Sivas Kangal Köpek Yavrusu 
Türkiye'nin en sadık dostu olan kangal ırkı siz kalite isteyen degerli köpek severler paşa kangal üretim çiftliği farkıyla yavru kangallarımız görücüye çıkmıştır.şimdiden yeni sahiplerine hayırlı olsun.Türkiye'nin heryerine gönderim mevcuttur. 7/24 hizmet satılık sivas kangal köpeği yavrusu satışları yavru kangal köpek fiyatları kangal çiftliği

 Satılık Sivas Kangal Köpek Yavrusu

Kangal Yavrusu satışı,
kangal köpek satışı Sivas kangal yavrusu sahiplenmeden önce kangal yavrusu alacagınız kişinin hakkında mutlaka bilgi alınız. Bilgi almadan kangal yavrusu edinmeyiniz. Günümüzde bir çok kangal yavrusu diye kırma köpekleri satanlar var bu yüzden çok dikkat etmelisiniz. Kangal yavrusu alacagınız kişi mutlaka tanınmış bilinmiş bir kişi olaması lazım kangal yavrusu için ilk tercih satilikkangal.com olmalıdır neden mi ? çünkü gönülden bu işe vermiş tecrübeli bir köpek üreticisidir kendisi.

ücretsiz kangal yavrusu satılık
sivas kangal yavrusu sahiplenmek için kangal köpegi tanıtım sitemizi ziyaret edip kangal yavruları ve kangal köpekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Dünyaca ünlü ve milli köpegimiz olan kangalların tanıtımını en güzel şekilde en gerçek bilgiye sahip olabilirisiniz sagdan soldan kulaktan duyma bilgilerle yanılgıya ugramadan gerçek kangal köpegi'nin tanıtımını yapmaktadır.

 sivas kangal yavrusu sahiplenme

Etiketler: kangal köpeği hakkında bilgiler, gerçek kangal nasıl olur, gerçek kangal nasıl olur, hakiki kangal nasıl anlaşılır, orjinal kangal nasıl anlaşılır, yavru kangal nasıl anlaşılır

 

  
10402 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın