SİVAS YAVRU KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 05468858919

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam124
Toplam Ziyaret973973
Facebook sayfamız


 
 

Etiket bulutu

   1   
   4   
  Türkiye kangal  
  Kangallarda Beslenme  
  Damızlık dişiler  
  Kangallar hakkında bilgi  
  2016 Kangal Yavru Satışı  
  Sivas filmi fragman  
  Hakkımızda  
  kangal belgeseli  
  3  
  kangal yavrusu fiyatları  
  satılık kangal yavrusu  
  Kangal özellikleri  
  Arşiv >>    
  Sayfanızı Da Tanıtın  
  SATILIK KANGAL  
   2   
  Kangallarda kısırlaştırma  
  Site Haritası  
  Kangal Yavrusu Satışı  
  Kangallarda gençlik hastalığı  
  Kangallarda Çiftleşme  
   3   
  Kangal yavrusu  
  Kangal yavruları burada  
  6  
  satılık kangal  
  Kangal fiyatları 2016  
  Forum  
  Satılık kangal yavruları  
  Yetişkin Kangal  
  Kangal yurtdışı çıkış işlemleri  
  İncele  
  Kangal köpeklerinde beslenme  
  Üye olmak istiyorum  
  1  
  Kangal yavrusu beslenme  
  Anasayfa  
  Domuz boğan köpekler  
  Çift tırnak özelliği kangal  
  Temsilcilikler  
  Karabaş ve boz kangal özellikleri  
  Damızlık kangal seçimi  
  Ziyaretçi Defteri  
  Kangal hastalıkları  
  Kaliteli kangal yavrusu  
  Detaylı Ara  
  kangal  
  Simit kuyruk kangal  
  Kangallarda ishal  
  Karabaş cinsi kangallar  
  Parolamı unuttum  
  Ayıboğan ve kurtboğan kangal özellikleri  
  4  
  Kangal nereden alınır  
  Kangal burada - Yaman  
  Bir tutkudur kangal  
  2  
  İletişim:  
  Kangal tuvalet eğitimi  
  Kangal isimleri  
  AŞI TABLOSU  
  Çiftlikten videolar  
  Kangal yavrusu seçimi  
  5  
  Kangal Eğitimi  
  Kangal tanıtımı  
  Damızlık erkekler  
  Devamı  
  Foto Galeri  
  Kangallarda gebelik ve doğum  
Site Haritası
Kangal fiyatları 2020 Yavru kangal satılık

Kangal yavrusu fiyatları ve satışı

Kangal yavruları tanıtımı satışları ve kangallar hakkında öğrenmek istediğiniz her şey.. Sayfamızdan kangal köpek fiyatları ve satışları hakkında iletişim fayfamızdan bizden bilgi alabilirsiniz.sizlerde birer anadolu aslanlarına sahip olabilirsiniz.
Kangal yavrusu satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için çiftliğimize gelebilir yada bizimle iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizden kangal fiyatlarını öğrenebilir ve yavru sipariş verebilirsiniz. kangal yavruları secereli anne ve babadan üretim yapmaktayız

sahibinden satılık kangal köpek fiyatları

Kangal yavrularında belli başlık özellikler nelerdir? gerçek olup olmadıgını nasıl anlarız. 2 Aylık bir yavru da olmazı gereken özellikler nelerdir? İlk hetapta alacagınız yavrunun saglık durumu iyi ve canlı olmasına dikkat edilmeli yavrularının burunları küt ve geniş ağız yapısına sahip olmalı kulakları uzun ve vücuduna yapışık olur döş kızımları geniş ve kafa yapıları iri olur yavru kangalların kuyruk yapıları ise simit kuyruk ve kuyrugunun başlangıç yerinden sonuna kadar incelir. Arka ayakları tavşan ayagı gibi olmalı bu özelliklere bakılarak sahiplene bilirsiniz.
 Kangal köpek yavrusu fiyatları 2018
Toplu kangal satışı...  Çift kangal satışları...
sivas kangalı nerden alınır? çiftliğimiz kangal ilçesinde faliyet göstermekte, sivas kangalı ana vatanı sivas'ın ilçesinden alınır. Başta Türkiye'nin bütün illerine sorunsuz bir şekilde gönderim yapılmaktadır.Siparişlerini bizlere bilgi verdiginiz takdirde aşıları yapılmış şekilde kimlikleriyle birlikte 1 ile 3 gün içinde sizlere ulaştırmaktayız. Köpek çiftliğimiz İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Arabistan gibi bir çok ülkeye hizmet vermektedir.
Kangal yavrusu satılık
Ucuz kangal: Kangalların fiyatları yaşlarına göre ve ırkına safkanlıgına göre değişmektedir. Ortalama bir adet erkek 600 tl den başlayıp 1000 tl ye kadar satılmakta ucuz gerçek bir sivas kangalı özelliklerini taşımamakta gerçek bir kaliteli yavru 1000 tl den satılmaktadır. Çift eşli kangal fiyatları 1000 tl ile 1500 tl arasında satılmaktadır. Anne ve babası belli olmayan kırma köpeklerinden üremiş yavrularıdır. Ucuz kangallar saglıksız ve malaklı ve akbaş gibi bu türk köpeklerle çiftleşmiş köpeklerinin yavrularıdır.
Sivas kangal yavruları satılık
kangal fiyatları: Yavrular Zorba ve Herkül safkan özelliklerini taşıyan sivas saf yavrularıdır.kangal köpek yavrularına sahip olmak ve bilgi almak için web site üzerinden yavrular hakkında bilgi sahibi olabilir ve sipariş edebilirsiniz.
Satılık yavru kangallar
Ayıboğan: satışlarımız devam etmekte, Ayıboğan cinsi yavrular diğer cinslerine göre daha iri ve kuvvetli yapıya sahiplerdir.kaliteli saf orjinal ayıbogan yavruları burada ırkı ve nesli bozulmamış ayıboğan yavruları yeni sahiplerini beklemektedir.
dişi ve erkek kangal yavrusu
Panter kangalllar: diğer köpeklere göre daha kurtçul ve cesur köpekleridir. Karabaş soyu köpeklerinin taşıdıgı özellikler yüzlerinin karabaş olması kuyruklarının simit olması boguşkan ve yürekli cesaretli oldukları fark edilmektedir. Karabaş soyu satışları için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.
kangal yavrusu satılık
Bursa, Ankara, İzmir, Konya, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, İstanbul, Samsun, Ttabzom, Niğde, Aksaray, Manisa, Afyon, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, Muş, Adıyaman, Şanlıurfa, Mersin, Rize, Kayseri, Yozgat, Kırıkkale, Uşak, Eskişehir, Bursa, Burdur
Başta olmak üzere çiftliğimiz yurdun bütün illerine kangalı gönderimi yapmaktadır.
Ucuz satılık kangal yavruları
Safkan sahiplenmek için doğru adrestesiniz. Köpek fiyatları Sivas kangal yavrusu üretim çiftliği satılık kangal köpeği yavrusu yavru fiyatları

YAVRU KANGAL KÖPEK
Boz karabaş kulakları kesik 2 aylık çift tırnak aşıları gününde yapılmış karneli sağlıklı bir kangal hemen satın almak için müşteri temsilcimizle iletişime geçip yavrular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
KANGAL ÇİFTLİĞİ YAVRU KANGAL SATIŞLARI
Simit kuyruk: En güzel en kaliteli has kangal satın almak için ilk önce bizimle iletişime geçmelisiniz.kangal yavru lar secereli köpeklerin yavrularıdır.yavrular soy kütügü belgesi ile teslim edilmektedir.
Kangal köpeği yavrusu
Karabaş; Çİftliğimizde üretimi yapılmakta çiftliğimizden karabaş cinsi satışı ve fiyatları için bilği sahibi olabilirsiniz.
3 Aylık kangal yavrusu
Tek erkek anne adı venüz baba adı yavuz, Aşil isimli kangal fiyatı:___1250______________TL 
yavrumuz 3 aylıktır karma aşıları yapılmış olup kimlikleri çıkartılmıştır.

kangal yavruları satılık
Dişi kangal: dişi fiyatları.____650________________TL
Küçük kangal yavruları
Yaz sezonunda yavrulayan dişi köpeklerinin yavrularının daha çok gelişiyor. İlk bahar kangal satışlarımız aralıksız devam etmektedir.
Yavru kangal köpek satış ilanları
Sizinde güzel köpeğiniz neden olmasın ? sizde ailenize bir dost olarak kangal köpeği alabilirsiniz. Yukarda resimde görmüş oldugunuz Panda isimli köpeğimiz panter çiftliğimiz tarafından sahiplendirilmiştir.
 kangal yavrusu
Saf kan kangalburada 2 aylık anne sütü emmiş aşıları yapılmış kimlikleri çıkmış satışa hazır.satış sonrası 7/24 canlı destek hizmeti vermekteyiz.
 boz kangal yavrusu

Boz, karabaş satışlarımız yeni yıl 2018 yavru satışlarımız aralıksız devam etmekte ayrıntılı bilgi için bize yazın kangal yavrusu satış fiyat fiyatları,çiftliğimizde kangal yavrusu fiyatları yaş ve soy olarak degişmektedir.yavru kangal fiyat listesi için web sitemizi ziyaret ediniz.
kangal yavrusu resimleri kangal
Satışlarımız aralıksız devam etmekte boz, karabaş, soyu yavruları satışlarımız hakkında bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz.
Yavru kangal köpek satışı
Üsteki panter soyuna ait AŞİL erkek kangalın torunu safkan kangal satın al.
 satılık sivas kangal yavrusu
Kangalınıza bir sevgi ve sevgi verirseniz, köpek sizi sevecektir. Kangal köpek yavrusu ailenizin bir üyesi olacak, Bu yüzden sevimli köpek yavrusu için çok sevgi ve sevgi verin. En önemlisi, köpeğinizle vakit geçirin çünkü köpeğinizin sevgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır.özelliklede tek alınıp yetiştirilen kangal yavrularının daha çok ihtiyacı vardır.

  
313833 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın